dobry człowiek
dobry człowiek
|
|
| Punkty: | 155 |
| Ranking: | 462 |
| Pokonani przeciwnicy: |
363.051 (356.)
|
| Plemię: |
BOSMAN
|
| Wioski (1) |
Współrzędne |
P. |
|
|
403|724 |
155 |
|
|
Profil
|
 |
|
Tekst osobisty
|
A może i doprowadzimy do buntu by lud Ukrainski jak nasz zechciał się tak samo zachować i tych co rozkradli ich potraktować jak się należy. A wiec przyłaczyć się do buntu z nami bo tamten towar to m=nawet jak by spalili swoj kraj swe zborza to nie jest ich i by sie wyzwolili bo banderowski reżim ich wywłaszczył i wysyła na smierś i liczy reżim że lud sie nie wezmie za to. A ja zachecam bunt i tam by tego ogona od nie powiem czego i jego szemrane towrzystwo zostawić z niczym. jak pies ogrodnika sam nie wezmie a drugiemu nie da. badzcie jak psy ogrodnika ludzie cierpiacej ukrainy wobec reżimu banderowskiego w ukrainie co zniszczył wasz kraj!
Bo zakzując kupowania z ukrainy i doprowadzając do upadku wypędził bym tych nazistów i by się lud uwolnił od tego co robią. Bo lud sam mówi co ten gość robi jak sprzedał sój kraj i nie mają rzadnego interesu za czarnoziem ginąć a my żadnego interesu nie mamy chcieć z czranoziemu towar. Ale z Ruskimi mamy duży interes i oni z nami i ukrainski lud też.
Odcinając ukrainę od handlu nie rosję ukrainę byście wojnę skonczyli głupie amatorzy nieuki nie znające nic i tanczaće na szybie. Ukrainę ich władze odciąć i ludziom nie szkodzić to ludzi ocalicie i wojnę skonczycie. Rosję odcinając od handlu nic nie osiągnieice boscie nieuki tempe co widać!!!
Jak by padł budżet padła by władza i by uciekli wojna by sie skonczyła ludzie by nie gineli. Ale wy kupiliscie ukrainskie ziemie i slecie ludzi na smierc a i tak nikt od was nie kupi zborza bo wy walczycie ukraincami za swoje interesy i dlatego tak odcinacie rosję od handlu co i tak nic nie daje a wy dalej w zaparte to samo. A reżim jak bysice odcieli to by sie wojna skonczyła i ludzie wam to powiedzą ci co za obce intersy ginąć nie będą bo tam jest nie ich interes bo czarnoziem jest nie ich bo sprzedali zdrajcy ten gruz polityczny co peka i sie tłumaczy tonie i dobrze bo was wezmie na dno bo to topielec wielki i sie nie dobijecie od niego ale was wezmie na dno ze sobą.
A pocięła go tego wroga ludzi słowianskich jak szybę nauka dziadka istny cud. Bo wiara własciwa daje efekty. kto wierzy w brednie nie ma sukcesu kto wierzy we własciwy ustrój ma sukces. Bóg nasz jest skuteczny bóg kc pzpru jest skuteczny bo prawdziwy a każdy inny nie jest skuteczny wiec jest czym co jest urojeniem i wy się spalicie w piekle kiedy komunista dziadek jest bohaterem narodu bo nauczył wnuka co trzeba. Amen
Oni wierzą w mikołaja świetego co im prezenty cuda sprawia i w urojeniu trwają w wierze prowadząc do upadku swe życia. A my Panie Premierze jesteśmy komunistami i my wierzymy w dziadka mroza. A dzaidek Mróz nie jest urojeniem i on nam daje co może a oni nie wiedzą co sie dzieje bo nie znają praw ani fizyki ani chemi a mają urojone fantazje i wierzą w fikcyjne ustroje fikcyjnych bogów i prowadzą się do uapdku bo wierzą w iluzję a my w twarde udowodnione występujące zdarzenia.
Dziadek mróz wymusi dymu powstanie i dym napędzi maszynę parową a maszyna ta rozbije tych co są wrogami ludu i niszczą prostych ludzi. Tylko prawa fizyki i prawo natury a oni są jak szyby pocięte co mróz i woda i upał ich doprowadzi do upadku. A załencki upadł poniżej poziomu morza bo jest amatorem zakąłmanym i niszczącym swój naród i pujdzie na sąd za to jak działa sąd ludowy za zbrodnie bo on winien zbrodni bo on pokazuje co robi i wierzy w brednie kiedy komunisci wierzą w coś co istnieje i działa i cos co daje efekty. Komunistą on nie jest on wierzy w jahwe a my komunisci z całego bloku wschodniego wierzymy w jednego boga i mamy ten sam 1 interes
On jest kimś kto wierzy w korupcję jak jego naród z którego pochodzi nie ukraina ukrainę tego uczy. Ale on nie jestv ukraincem co sami ukraincy mówią jawnie. On twierdzi że bóg jego go wybawi. Ale ten bóg jest fikcyjnym czymś. Takie są fakty bo mieknie i go przycisną i go cisnąć będą bo takie jest zapotrzebowanie i wielu to bedzie zasilać by go zmusili do tego co i tak zrobi z tym że giną ludzie ale on i jego bóg. Wiecie on ma boga któremu musi służyć. Tak czy tak my jak go dociśniemy to Rosja bedzie chcieć z nami normalnie handlować i jak uzuniemy resztę padliny i gruzu to się zmieni wszystko. A kundle rusofobiczni co są zaszczuwającymi interes narodu w mediach się staną kabaretme bo jak kozioł w ranczu im bedę pisał i sprawdzał co bedą wydawać.
I tak go zmusimy i peknie bo się ugiął i peknie tak czy tak. A wy zdrajcy co jestescie rusofobami wiedzcie że siekiera dziadka czeka i sobie przyjadę po nią i będą ją miał w biórku u siebie i was ta siekiera będzie pilnować bo ustrój się zmieni i ja bedę prawo wyznaczał a więc i granice co mi wolno a co nie wolno bedzie. Jesteście jaku upadła masa co z niej nic nie wynika tylko do zamulania doła w kopalni i co najwyżej na utwardzenie kto twrdszy gdzies pod drogę na bagna. Wy sie sami w walce ze mną zgruzujecie. Bo milion partyzantów was spamem spląta i uwięzi. Wtedy was będę ciął jak mnie dziadek nauczył jak szybę i was się poleje wodą i zmrozi i się zmienicie w gruz ekskluzywny nie nadający się do niczego.
Towarzyszki towarzysze są tylko dwie opcje:
Ludowa Prtia 1 pod moim dowodzeniem jako twardego sekretarza i tam jest ekskluzywne dżentelmenów zgromadzenie i druga opcja wiele walczących ze sobą partiiupadłych ustroju demokracji upadłego wrogiego interesowi ludu i tam jest ekskluzywny gruz. takie są opcje. każdy ma wybór co chce i i tam musi dążyć by wzmocnić wariant by było lepsze kmorzystniejsze jutro i tak coraz bardziej dążyć by było lepiej jutro niż dzisiaj i dzisiaj by było lepeij niż wczoraj było i tak dalej aż do końca mojego i waszego lub jej i ich
Mam dobrą nowinę. Każdy kolejny dzień dla mnie i was jest coraz lepszy co widać a dla niej i ich coraz mniej dobry co też widać. Wiec idzie oczywistość wyboru starania sie każdy maksymalnie ile może żebyśmy towarzysze odzyskali co nasze. Tak myślę że oni wiedzą o tym i to widzą ale ciągle są odużeni dymem co za dużo zaciągli i się im to pozwala tak zuchwale zachowywać kiedy my sie nie zgodzili nigdy na te ich przekrety i to całe ich demolowanie kraju z wprowadzeniem tego zepsucia co pada było nie legalne wiec oni są zuchwali nie my! Ale idą nasze działałania z dnia na dzień na przód i oni wiedzą że to zmierza do 1 wersji i 1 tylko prawdy. Tak bedzie dobrze bo Gierek tak mi mówił żebym robił bo miałem z nim kontakt i mi kazał tak mówić żebyście nie pękali bo odbudujemy ale musicie pomóc bo każdy dziań towarzysze widzicie jest lepszy to dokładajcie od siebie żeby to utrzymać i nie pozwolić nic co by szkodziło naszym wersją mówić, bo to by zagrażało naszym sukcesą które idą i są coraz większe. ALe musimy dmuchać na zimne.
Ten sam tekst jest dla wielu inaczej odbierany i pasuje do 2 wersji zdarzeń więc ja śpię spokojnie. Bo ja mam i tak swe interesy zabezpieczone. Moje interesy są w Moskwie i z Moskwą bo tam jest przechowane taśm wiele i one mi pozwolą dać zabezpieczenie władzy na lat wiele. Jak dojdzie do zakonczenia wojny wg warunków jedynych realnych to te kopie teczek będę chciał mieć dla dobra tych co są w tych teczkach i nagrani na taśmie w burdelu żeby dobrze mis ię sprawowali jak bedę już miał swój sukces jak mi zależy. Niech walczą te upadłe partie polityczne niech się tłuką ze sobą o gruz dla mnie nie o władzę o gruz się tłuką. Moja władza i tak jest zabezpieczona i przechowywana bo sojusznicy trzymają zabezpieczone materiały. I kiedy się mi przydadzą jak się wytną dwie partie ze sobą do popiołu to sobie wejdę do sejmu i powiem żeby szli bo ludzie czekają że już czas i żeby mi basen wstawili na środku i usunęli 80 procent tych krzeseł bo tam zrobię co innego bo to zbedne i tak bedzie nie inaczej.
Kto ma mózg ten wie że teczki od Rosjan dostanę za załatwienie sprawy i te teczki mi pozwolą usunąć z polityki tych co wiedża że są. Te teczki mi Rosjanie na pewno uszykują bo ja prowadzę działania które rzząd upadły wraz z resztą upadłych ludzi powinni robić bo im płącą podatnicy a oni robią takie coś że działają na odwrót bo się boją tych teczek że im Ukraina wyciągnie. Ale Rosja ma wiecej teczek z burdeli i nie tylko. I jak załenski upadnie a upadnie to zostaniemy tylko my z Prmeirem Millerem Prezydent Nawrocki bo my ciśniemy ten temat i nas uzna zwycięzka strona obojętnie co by sie nie działo za rok pieć czy 10 a może i 15 kto by nie rządził Rosją to nas wezmą za swoich a przegrany nie ma nic na udokumentowanie realności teczek swoich. Bo jak padnie to swiat uzna że to plagiat na potrzeby szantażu i wymuszania uległosci. ja nie chce władzy ale nie są w stanie jej przejąć inni a premier z SLD ma 80 lat i zostaniemy z Prezydentem tylko w grze bo robimy coś co prowadzi do uzyskania pokoju spokoju i zakńczcenia problemu. Przpalają stal spawaną ci co się szarpią jak są w teczkach i rwą gwinty. Bo nikt im teczek nie da bo są za mali i nikt nie ma interesu by takim małym ludzią co nic nie załatwią teczki dac albo ich kopie.
A Prezydent wie jaki materiały są u prezesa jakie mają w rosji i wiele wie bo w tym siedział i nie maopcji by ten kwik i wycie upadłych ludzi coś mu zrobił bo zna temat kwitów lepiej niż wielu mysli i dlatego działa by sie oderwać od walk politycznych i zająć jednoczeniem ludu. Bo w ludzie siła i w ludzie władza. A partie to gwarancja padniecia jako gruz polityczny. Bo lud da włądzę nie partie. pan Jarek wie że to co tam ma to gazety szare pocięte przy tym co mi w Rosji mogą skopiowane dać na zadatek na odbudowę partii nowej. To gazety nie kwity to zmielone siano nie cygara kubańskie z najlepszego tytoniu Panie prezesie wiem że pan wiesz o tym co pan robisz wynika że wiadomo iż gdzie materiały lepsze tam procenty wyższe będą i czy w promilach czy w procentach w czym by nie było. Materiały lepsze wiec i budżet lepszy wiec i tam pójdziemy po interesy i tam je bedziemy realizować . I jak pan chciałeś demokracji i kapitalizmu to pan nie płacz bo to prawo rynku że materiały lepsze wiec budżet lepszy i procent też.
Panie Prezesie dziadek mi mówił że Pan nawet nie próbował to wolał pana wroga politycznego jak padło sld. Bo on probował chociaż z Moskwą nawiązac dyplomację a pan nigdy nie chciałeś nawet sprobować. Wiec pana nie chciał znać bo pana miał z zdrajcę interesu ludu narodu polskiego od zawsze.
A premier Miller za to że robił co mógł to ści komisję na niego ściągli żeby zniszczyć Polski interes ludowy. Ale ja tą samą logiką idę i na koncu sie skonczy tak że was wszystkich wypieprzę z tamtąd i sie sam zajmę boście są nie chetnie do pracy dla ludu a ja tak. Co widać i Pan możesz z panem Amtonim którego niecierpiał iść do koscioła i budować mocherowy ruch oporu klasztorny zamkniety w szpitalu dla ludzi co nienawidzą wszystkiego co się nie zgadza z nimi. Tak się stanie bo sami niszczycie naród i sami udajecie że coś robicie i młodych chcecie do polityki ale eby nimi sterować. A jak wejdzie ktoś kto się zna na cieciu szkła to się załamie wasza wizja i się zmienicie w padline i gruz każdy jeden zdrajca wraz z waszymi mediami i resztą upadłej masy nie ważne kto z kąd i co robi wpadnicie do jeziora i sie utopicie jak byscie w gnojowicy pływali bo idzie zmiana w szajce i kto inny będzie rządził w bajce. Złego smoka wpuscił i się nie da bo smok nie da sobie wejść na łeb a inny też smok co lubi ciąć szkło na prośbę dziadka się przyłączy by pociąć szkło, strukturę szkalną w ekskluzywny gruz co się na nic nie na da i taka jest prawda. teczki możesz pan mieć ale pan nie umiesz szyb ciąć by pękały a ja umie i tnę. I teraz w bajce jest już tak że są dwa smoki i nie ma tych co byli na zmianę do kierowania szajką bo dwa smoki będą rządzić w szajce i to zmiana w naszej bajce i nie bedzie jarek straszył ani nikt inny smokiem bo są dwa smoki i nie wiadomo którym straszyć.
Nie ma opcji na kontynuowanie bajki bo są dwa smoki i już nie da rady grać w grę tą samą kartą bo smoki są dwa i kryzys wynika z braku chętnych od walki ze smokami albo w drugim wariancie z chetnych do oddania smoką władzy w szajce by wprowadzić spokój w bajce. Z tego wynika kryzys i to jest problem do rozmyslań nad znalezieniem sposobu na ugryzenie tematu.
12 Godzin daję czasu na ogłoszenie odbudowy dyplomacji z Rosją i wznowienia handlu oraz ogłoszenie przywrócenia normalności. 12 godzin też na zerwanie wspierania człowieka co prowadzi korupcyjną wojnę, on prowadzi wojnę dla korupcji. Jak się to nie stanie to będziemy kontynuować. Panie Prezydencie wszystko Pan zwal na mnie co złego ewentualnie by było wszystko. Tak jak specjalistka miała zwalić i jak wyszło do wierzchu coś co jest czymś co się chcą identyfikować, a za co mnie ścigali okrutnie że uciec musiałem co robię dla dobra wielu i robiłem to Pan będziesz chciał mówić że nie ma potrzeby zwalać bo to bedzie sukces narodowy. Ale jak by co można zwalać że prowadzi ktoś dyplomację z Rosją i żeby w 12 godzin nastało oficjalne wznowienie dyplomacji z Rosją rząda ten ktoś od wiceministra i od rządu z premierem na czele. Rząda ten ktoś też prośbę wystosować do rosji o sprzedaż paliwa i gazu po dobrej cenie i prośba o kupienie zborza od polski dla interesu dobicia reżimu i wyzwolnia ukrainców dręczonych przez zdrajcę. Jak to nie nastąpi to jutrzejszy dzień będzie lepszy niż dzisiejszy był i tym tokiem będzie coraz lepiej. 12 godzin czasu na załaywienie sprawy daję bo smok się wścieknie i może ogniem w szyby pocięte dmuchnąć.
Jak by chcieli szybko załatwić to niech by wiedzieli że niech ogłoszą remont na lotnisku w jasionce żeby usprawiedliwić i żeby się nie czepial nikt. Powiedzieć że remont lotniska i nie ma wsparcia reżimu ale kolej przez białoruś z dislem i zbożem może jeździć bo tam remontu nie ma. Remont tak słyszałem gdzieś i mówię co słyszałem że na remont się zgodzą wszyscy. Oficjalnie niech bedzie remont lotniska byle cel osiagnąć, nawet pod stołem. Remont lotniska koniec wysyłania broni. Bo ja bym to inaczej załatwił ale oni sa za słabi to niech ogłoszą remont. A jak chcą inni słać to niech sobie znajdą inny pomysł bo tam remontu trzeba i przetarg długo robić jak najdłużej i kosztorysy i plany niech się buduje zgodnie z procedurami nie po rosyjsku po zachodniemu zgodnie z demokracją to i 5 lat będą tam remontować
Informacje południowe mówią że działając dwutorowo prowadząc grę kombinacyjna i znajsc wizje przeciwnika można wyciąć faulem i zapobiec złu.
Nie wyjdzie wmówienie kryzysu by zasilać wojnę i by zamydlić oczy ludowi bo dym niesie wieści i. Skasowano faulem możliwość powiedzenia że kryzys I próby ratowania nieboszczki demokracji. Bo lud wyjdzie z buntem bo lud ma te informacje ze ktoś czyta grę i tnie szkło. Co zapowiedziane to się dzieje. Można korygować plany. Spychamy, gra kombinacyjna wielowariantową reżim upadnie bo mogę dobierać na strzelnicy I któryś wariant trafi do celu. Strzelam do beczki z benzyną i choć wieje I grzeje mogę dobierać i któryś pocisk trafi. Bo mam nabojów wiele wariantów wiele I tak działamy towarzysze działamy! Koniec wiadomości koniec przerwy idziemy radzić. Panie Prezesie niech Pan myśli bo materiały ważna rzecz!
Aleks jak widzisz to wiedz że wiem iż zrobiles tak że dużo ludzi widziało i że dobrze idzie wszystko.
Dobre wieści są takie z3 od poniedziałku jadę na inną budowę i choć dobrze się mi robiło to być może zleci dużo energii. Bo leciało jadu wiele i się powinno tak stać jak po opuszczeniu tunelu jak z Bolkowa sue zawinąłem jak wlecieli w pustkę powietrzna jak Ahonen na planicy nie wleciał bo mu wiało a oni wlecieli bo odetniemy wiatr i spadną w przepaść jak z bloku drapacza chmur przeszklonego na wylot energetycznie zleca ci co szli z jadem bo wpadną w pustkę jak sekta po opuszczeniu tunelu przezemjie i tych co my tam działali dla dobra sprawy. Gotowanie będzie bo ja nic nie muszę a oni będą lecieć bo wiatr im się skończy. Tak jak ze sektą opór cofnę i nie bd ciągnął jsk pchają by mnie wywrócić lecz ostatniego stempla wybije I beton ich zaleje bo wlezli a beton nie zasechl.
Wiem że my tyle juz dobra zrobili że nie musimy nic. Niech inni robią tyle co my to bedzie dobrze. Ale jak bym nie trafił w te beczke z paliwem to cie wezmę do Rosji jak pojadę interesy robić. Tak trafiłeś z wizja jak Frans z psów w pudełko od zapałek że se obróciłeś pudełko i wyjechał nie naruszony towar zabezpieczony w klaser. Wyjechał materiał dobry. Bo wiało grzało trzeszczało szczekali i próbowali coś zrobić ale wychodzi że wszystko co mówisz się sprawdza a oni atakują Cię bo i zwalczają bo wszystko co mówią sie nie sprawdza. Upadłe wersje upadają i oni są takim działaczami co atakują kogoś komu się sprawdza bo im się nie sprawdza. Ale nie musimy robić nic. Bi my zrobili dawno swoje a teraz dym niesie wyzwolenie. Bo zaciagli dymu i są ekologicznie ani w żaden sposób nie zdolni do bycia czystymi ale są zabrudzeni swym podejściem z zawiścią i upadają i zaszczuwanie na Ciebie i takich co prawdę bronią prowadzi ich do upadku. A kto zna się na energii to swoje robi I zawsze trafi I się zapałki pokażą. Zapałki wyjadą bo się pudełko otworzy ale dowodu ze ktoś otwierał brak. Bo pudełko stoi w dwóch częściach a oni myślą że nie trafiłeś. Oni są ślepi, ale za pewni siebie i Pożar to nie jest nasz interes. My go nie będziemy gasić. Ale już zapałki spadły pod stół a oni dalej ciagle myślą że nie ma czym podpalić. Ale i nasze działania są skuteczne i nasze wizje sa prawdą i też upadek zakłamania jest nieunikniony. A linie czasowe jadą I my jedziemy na jednej z nich do ekskluzywnego kluby dżentelmenów, a oni jadą na ekskluzywnym gruzie do swej urojone wersji która się zakończy w szpitalu psychiatrycznym. Nie inaczej, wiem co mówię. |
|
|